Tradiční akce Plzeň

14. – 16. 6. 2013

Program

Hlavní scéna – náměstí Republiky

Pátek 14. 6. 2013, 16:00 – 22:40

16:00 Zahájení akce – Měšťanský mumraj
17:00 Host folklorního festivalu - Kostarika
18:00 Andílci – pěvecký sbor
19:00 Strašlivá podívaná– koncert a křest CD
20:15 Za duhou – taneční skupina INIS
21:00 Předání klíče od města. Oživlý rynek.
22:00 Noc s Karlem IV. – výběr písní a scén z muzikálu Noc na Karlštejně.
Soubor muzikálu a operety DJKT.

Sobota 15. 6. 2013, 10:00 – 23:00

10:00 Císař Rudolf a měšťané – SHŠ Kvartet
10:30 Za duhou – taneční skupina INIS
11:00 Dostaveníčko o páté- SHŠ Kam čert nemůže
12:00 The Rebel Pipers – Pipes and Drums – dudácký band
13:00 Host folklorního festivalu – Slovinsko
14:00 Velký historický a folklorní průvod historickým centrem
15:00 Irské tance – taneční skupina INIS
15:30 Dostaveníčko o páté - SHŠ Kam čert nemůže
16:00 Host folklorního festivalu – Mexiko
17:00 The Rebel Pipers – Pipes and Drums – dudácký band
18:00 Dostaveníčko o páté - SHŠ Kam čert nemůže
18:30 Námluvy renesanční – SHŠ Kvartet
19:00 Za duhou – taneční skupina INIS
20:00 Noční rej strašidel se Strašlivou podívanou; oceňování strašidelných masek
21:15 Vejšlap plzeňských strašidel centrem města
TENTOKRÁT OSVĚTLENÝ, PŘIJĎTE I VY S VLASTNÍM SVĚTÝLKEM!
22:00 Noc s Karlem IV. – výběr písní a scén z muzikálu Noc na Karlštejně.
Soubor muzikálu a operety DJKT.
22:40 Ohňostroj

Neděle 16. 6. 2013, 10:00 – 16:00

10:00 Tance napudrovaného vějíře – taneční skupina Srdcové eso
10:30 Kejklířská dílna – Chůdadlo
11:30 Rekruti a kapitán - SHŠ Avalon
12:00 Dobové tance – taneční skupina Arvena
12:20 Host folklorního festivalu – Alžírsko
13:00 Hejtmanský turnaj s nečekaným koncem – SHŠ Convictus
14:00 Noc na Karlštejně – Karkulka, ZUŠ Chrást
15:00 Tajemství – historická hra z dějin Litic – o.s. Naše Litice
15:40 Zakončení akce


Scéna U Zlaté madony – u morového sloupu

Pátek 14. 6. 2013, 17:00 – 20:20

17:00 Na ostří čepelí - SHŠ Discordia
17:30 Pirátský příběh – Chůdadlo
18:00 Veselé tkadleny – taneční skupina Srdcové eso
18:30 Aby Tě husa kopla – skupina Lorika
19:00 Drak, Jiří a věž - Chůdadlo
19:30 Na ostří čepelí – SHŠ Discordia
20:00 Tance ze dvora Karla IV. – – taneční skupina Srdcové eso

Sobota 15. 6. 2013, 10:30 – 20:30

10:30 Tance pro pana Dačického – taneční skupina Srdcové eso
11:00 Na štaflích – Chůdadlo
11:30 Quercus – hudební skupina
12:30 Námluvy renesanční - SHŠ Kvartet
13:00 Tance pro pana Dačického – taneční skupina Srdcové eso
15:00 Quercus – hudební skupina
15:45 Drak, Jiří a věž – Chůdadlo
16:30 Námluvy renesanční – SHŠ Kvartet
17:30 Drak, Jiří a věž – Chůdadlo
18:00 Tance od věže Nell - taneční skupina Srdcové eso
18:30 Quercus – hudební skupina
19:30 The Rebel Pipers – Pipes and Drums – dudácký band

Neděle 16. 6. 2013, 10:00 – 15:30

10:00 V tomto znamení zvítězíš aneb příběh o plzeňských kašnách – Divadlo v KoŠi
10:30 O zbrojnici Plzeňskés – zbrojíř Ivan Mühlbacher
11:30 Gutta hudební skupina
12:10 Plzeň je holt Plzeň – divadelní soubor Sebranka
13:00 Drak, Jiří a věž – Chůdadlo
13:30 Praporová show – Práčata z Týna
14:00 O Smolíčkovi – Divadlo Jitule a Dadule
14:40 Tance napudrovaného vějíře – taneční skupina Srdcové eso
15:00 Dell´arte – Chůdadlo


Doprovodný program:

Divadelní Ansábl BezeVšeho, zbrojíř Ivan Mühlbacher

Trasa průvodů:

nám. Republiky – ul. Dřevěná – Zpč. muzeum - U Branky – nám. Republiky

Na venkovní scény VSTUP ZDARMA / Změna programu a časů vyhrazena!

www.nadace700.cz