Tradiční akce Plzeň

15. 6. - 17. 6. 2012

Program

Hlavní scéna – náměstí Republiky

Pátek 15. 6. 2012, 16:00 – 22:45

16:00 Zahájení
16:30 Komedianti pana Benedikta – Chůdadlo, Lorika, Althea
17:00 Zábava na dvoře císaře Rudolfa II. – SHŠ Gotika
18:00 Ve víru války – SHŠ Gotika
19:00 Host folklorního festivalu – Španělsko/Slovensko
20:00 Koncert pro Rudolfa II. – Ginevra, družina Rudolfa II.
22:00 Kouzelná katedrála – M-AUDIO, J.M.K. Korbelová, I. P. Poslední
22:10 Motýli – ohňové divadlo – Divadlo Kvelb

Sobota 16. 6. 2012, 10:00 – 23:00

10:00 Procházka s komedianty po rynku
10:20 Komediantské ráno – Chůdadlo, Lorika, Althea, Tambour
11:00 Husité před Plzní – SHŠ Abaddon
12:00 Golem – SHŠ Gotika a hudební skupina Strašlivá podívaná
13:00 Host folklorního festivalu – Gruzie/Bulharsko
14:00 Velký historický a folklorní průvod historickým centrem
15:10 Vzácný dar pro Rudolfa II. - Centrum tance
16:00 Host folklorního festivalu – Indonésie/Vietnam
16:40 Dvorské tance – taneční skupina Althea
17:00 Kára komediantů – Divadlo Kvelb
18:00 Šach mat – SHŠ Lancea
18:40 Vesnické tance – taneční skupina Althea
19:00 Ve víru války – SHŠ Gotika
20:00 Noční rej strašidel se Strašlivou podívanou a dalšími; oceňování strašidelných masek a jejich společná fotografie
21:20 Vejšlap plzeňských strašidel centrem města
22:00 Vzplanutí – ohňové divadlo – Divadlo Kvelb
22:30 Kouzelná katedrála – M-AUDIO, J.M.K. Korbelová, I. P. Poslední
22:40 Ohňostroj

Neděle 17. 6. 2012, 10:30 – 16:00

10:30 Žonglování a jiné kejkle – Chůdadlo
11:00 Miritis – hudební skupina
12:00 Pěvecké sbory Andílci a Vavřínek, hud. skupina Alternativa
12:30 INIS – irský tanec
13:00 Uličnickej Blázinec – Divadlo Kvelb
14:00 Host folklorního festivalu – Litva
14:30 Militia decadentis – šerm
15:00 Quercus – hudební skupina
15:30 Kára komediantů – Divadlo Kvelb
16:00 Zakončení

Scéna U zlaté madony - u morového sloupu

Pátek 15. 6. 2012, 17:30 – 20:30

17:30 Potvory – skupina Lorika
18:30 Žonglování a jiné kejkle – Chůdadlo
19:30 Pradlenky – taneční skupina Althea
20:00 Písně kramářské – flašinetář Jan Roháč

Sobota 16. 6. 2012, 10: 30 – 21:00

10:30 Písně kramářské – flašinetář Jan Roháč
11:30 Potvory – skupina Lorika
12:30 Drak, Jiří a věž – Chůdadlo
13:00 Soused Kašpar – soused Škrhola – Divadlo Alfa
15:00 Orbis Pictus – SHŠ Lancea
15:30 Dell Arte – Harlekýn, Pierot a Kolombína - Chůdadlo
16:00 Soused Kašpar – soused Škrhola – Divadlo Alfa
17:00 Don Šašek – skupina Lorika
17:40 Vesnické tance – taneční skupina Althea
18:00 Husité před Plzní – SHŠ Abaddon
18:40 Bubenická paráda – Tambour
19:00 Dell Arte – Harlekýn, Pierot a Kolombína – Chůdadlo
20:00 Čarodějnice – skupina Lorika
20:40 Tance ze šantánu – taneční skupina Althea

Neděle 17. 6. 2012, 10:00 - 16: 00

10:00 Čtyři pohádky - Divadlo ŠUS 
11:00 V tomto znamení zvítězíš aneb příběh o plzeňských kašnách - Divadlo v KoŠi
11:30 Bouře – taneční skupina Duffája
12:00 Drak, Jiří a věž – Chůdadlo
12:30 Kat a tortula – Kat Vopat + Modrý regiment
13:00 Pásmo renesančních tanců – taneční skupina Arvena
13:30 Loupežnická krčma – SHŠ Abaddon
14:00 Dell Arte – Harlekýn, Pierot a Kolombína – Chůdadlo
14:30 Ukázky šermu – DISCORDIA JUNIOR
15:00 To nejlepší na konec – Chůdadlo
15:30 Po bitvě u Domažlic – Práčata z Týna

Trasa průvodů:

nám. Republiky – ul. Dřevěná – Zpč. muzeum - U Branky – nám. Republiky

Na venkovní scény VSTUP VOLNÝ / Změna programu a časů vyhrazena!